איך ליצור וואטסאפ ביזנס ומה הוא כולל?

איך ליצור ווטסאפ ביזנס ומה הוא כולל?

וואטסאפ ביזנס היא אפליקציה נפרדת מהווטסאפ המוכר, ומאפשרת להציג בפני כל איש שפונה אלינו באמצעות הווטסאפ חזות עסקית מקצועית, תיק עבודות מן המוכן ואפילו ליידע אותו בנושא החזון שלנו, שעות הפעילות שלנו והשירותים שאנו מציעים.

האפליקציה העסקית של ווטסאפ גם מאפשרת לנו להציג קישורים שמובילים את הלקוחות לאתר ולכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו, כך שיוכלו לגלות מידע נוסף אודות בית העסק בצ'יק ולהתרשם ממנו לטובה.

1 כיצד פותחים חשבון בווטסאפ ביזנס?

א. האפליקציה של ווטסאפ ביזנס מחליפה את האפליקציה הפרטית, לכן מומלץ לגבות את כל המידע באפליקציית הווטסאפ הקודם שלנו מראש.

ב. ניתן להוריד את האפליקציה של ווטסאפ ביזנס בקלות דרך ה- Play Store במערכת של Android או ה- App Store במערכת של Apple.

ג. נפתח את האפליקציה של ווטסאפ ביזנס ונתחבר אליה עם חשבון הווטסאפ הקיים שלנו, שכעת יהיה לחשבון עסקי לכל דבר.

2 מהם הפיצ'רים המיוחדים של ווטסאפ ביזנס?

א. תצוגה עסקית מרשימה ואינפורמטיבית - ווטסאפ ביזנס מאפשרת לנו לפרסם את הלוגו שלנו כתמונה ראשית, על ידי לחיצה על התמונה הראשית והחלפתה, להציג את השם של העסק שלנו בגאווה במקום הכינוי הפרטי, ואף לספר אודות העסק והשירותים שלנו בהרחבה בסטטוס. היא גם מספקת מידע נוסף כמו את שעות הפעילות שלנו, כתובת בית העסק שלנו ועוד.

  • כך תוכלו לעדכן את התמונה הראשית, אודות, והשירותים ושעות הפעילות וכתובת בית העסק, הפעילו את אפליקציית וואטסאפ בנייד שלכם, באפליקציה בחלק העליון ליד כפתור החיפוש הקליקו על סמל התפריט (שלוש נקודות לאורך)

תפריט וואצטפ

  • בתפריט שתפתח בחרו באפשרות כלים עסקיים.

פרופיל עסקי בוואצפ

  • בתפריט שתפתח בחרו באפשרות פרופיל עסקי

וואצפ תפריט עסקית

  • לחיצה על עריכה - בצד שמאל מופיע ציור של עיפרון

עדכון פרופיל בוואצפ

  • במסך המתקבל, ניתן לערוך את תמונת הנושא, שם העסק, כתובת העסק, וגם שעות פעילות.

עדכון לוגו ושעות פעילות בוואצפ

ב. תצוגה של קטלוג – האפליקציה העסקית של ווטסאפ מאפשרת לנו להציג בקלות מגוון רחב של עבודות שביצענו בעבר, על ידי העלאת קבצים לקטלוג שלנו באפליקציה.

  • כך תוכלו לעדכן את קטלוג המוצרים שלכם, הפעילו את אפליקציית וואטסאפ בנייד שלכם, באפליקציה בחלק העליון ליד כפתור החיפוש הקליקו על סמל התפריט (שלוש נקודות לאורך)

תפריט וואצטפ

  • בתפריט שנפתח יש לבחור בקטלוג

  • כאן ניתן להוסיף את המוצרים שלכם, שם הפריט ומחיר.

רשימת המוצרים בוואצפ

ג. פרסום של לינקים וקישורים לתכנים חיצוניים – האפליקציה מאפשרת לפרסם קישורים לאתר שלנו, לרשתות החברתיות ולכרטיס הביקור הדיגיטלי של בית העסק.

3 דרכים לפרסם את בית העסק בווטסאפ ביזנס

א. קישור האתר, הרשתות החברתיות וכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו לדף הראשי בפרופיל העסקי של האפליקציה.

ב. פרסום הפרטים העסקיים שלנו ולרבות כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו בהודעות מוגדרות מראש – האפליקציה של ווטסאפ ביזנס מאפשרת לנו לשלוח הודעות אוטומטיות בתגובה להודעות שנשלחות לנו דרך האפליקציה. בהודעות הללו אנו יכולים לפרט אודות העסק שלנו ושירותיו, שעות הפעילות שלנו וגם לפרסם קישורים לתיק עבודות, אתר ו/או כרטיס ביקור דיגיטלי, כך שיוכלו ללמוד עוד אודות בית העסק.

ג. שליחה של כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו דרך רשימת תפוצה – ניתן לשלוח הודעות קבוצתיות עד ל- 255 איש במטרה לברך אנשים בחג שמח, לעדכן אותם במבצע או פשוט לספר להם אודות בית העסק שלנו. בחלון רשימת התפוצה, יש להקליד את ההודעה ולצרף אליה קישור אל כרטיס הביקור הדיגיטלי של בית העסק.

5 לסיכום

וואטסאפ ביזנס היא אפליקציה מצוינת לפרסום בית העסק דרך ווטסאפ עצמה באופן ישיר ובאופן עקיף, והיא מסייעת לנו לשמור על קשר קרוב ואינפורמטיבי עם הלקוחות שלנו, ודרך מצוינת להרשים אותם ולהזכיר להם שבית העסק תמיד שם בשבילם.

איך ליצור וואטסאפ ביזנס ומה הוא כולל?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו לפייסבוק - בניית אתרים ברמה אחרת שם תוכלו להתרשם ממגוון שירותים נוספים שאנחנו מספקים

עשוי לעניין אותך

יצירת חתימה במייל

חתימה דיגיטלית למייל

קצת לפני נסביר למה כעסק חשוב ואפילו מומלץ ליצור חתימה במייל  מה  מכיל חתימה דיגיטלית? חתימה בתחתית המייל מכיל טקסט, כגון פרטי

קרא עוד »
כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכני ביטוח

כרטיס דיגיטלי לסוכני ביטוח

התחרות הגבוהה הקיימת בקרב חברות ביטוח, סוכני ביטוח, יועצים פיננסים, סוכן נסיעות ועוד מחייבת אותך בקידום ושיווק באמצעי הפרסום השונים. העסק שלכם

קרא עוד »
למה חשוב אתר תדמית?

למה חשוב אתר תדמית?

אתר תדמית הינו ללא ספק הכלי השיווקי החשוב מאוד למיתוג של כל חברה כיום. הדבר הראשון שאנחנו עושים על מנת לברר מידע

קרא עוד »