נציג צ'אט עבור שירותי webservice
נציג צ'אט עבור שירותי webservice

ברוכים הבאים 👋נשמח לעמוד לשירותכם

כרטיס ביקור דיגיטלי לקליניקת קוסמטיקה

כרטיס ביקור דיגיטלי לקליניקת קוסמטיקה

עורכי-דין, כרטיס הביקור שלכם הוא אחד מכלי המיתוג החיוניים ביותר עבורכם. 

הדרך הטובה ביותר להרשים את המשפחה והחברים של הלקוחות שלכם, היא באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי ומעוצב היטב הממחיש את הניקיון, המסירות והדקדקנות שאתם משקיעים בהם.
תוכן עניינים:

1 כרטיס ביקור דיגיטלי לקליניקת קוסמטיקה

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כרטיס שבוודאות לא יעלה אבק בארנק או ילד לאיבוד, משום שהוא נשלח ללקוחות הפוטנציאליים שלכם דרך הסמארטפון. אנשים שונים יכולים להציץ בכרטיס בקלות ולשלוח אותו באמצעות לינק לכל איש שירצו.
כרטיס הביקור מהווה את הרושם הראשון שאתם משדרים ללקוחות, לכן כרטיס מעוצב ואינטראקטיבי, המאפשר ללקוחות שלכם לגשת לאתר שלכם, לקרוא אודותיכם ולנווט לכתובת שלכם בלחיצת כפתור, ירשים אותם לטובה ויעודד אותם לפנות דווקא אליכם, גם על פני המתחרים שלכם.

2 היתרונות של כרטיס הביקור הדיגיטלי

כרטיס הביקור הדיגיטלי מאפשר לקליניקה שלכם "לגעת" באינספור אנשים תוך דקות: לשלוח לעובדים, לחברים ולבני המשפחה שלכם את הכרטיס בקליק אחד, ולהעביר אותו ללקוחות ממליצים שיוכלו להיות "שגרירים" עבורכם, עם תיק עבודות מן המוכן.

ניתן לפרסם את כרטיס הביקור הדיגיטלי ברשתות החברתיות, ולשלוח אותו לכל מייל או סמארטפון בעולם תוך שניות. הוא מספק ללקוחות שלכם נוחות שאין שניה לה: יכולת לנווט אליכם ברגע, להתקשר אליכם בלי לחפש אתכם באנשי הקשר וללמוד על הקליניקה עוד לפני שפנו אליכם.

הפתרון המושלם של WEBSERVICE אף מעניק לכם יתרון בפגישות נטוורקינג, ומאפשר לכם לשלוח את הכרטיס שלכם לבעלי עסקים בחדר תוך שניות. אנשי העסקים השונים יוכלו להכיר את הקליניקה שלכם מקרוב, וגם להעביר את הפרטים שלכם בקלות למטרות המלצה.

3 מה זה בעצם מיתוג לקליניקת קוסמטיקה?

  • בונים שפה שהלקוח מכיר ואוהב – לכל קהילה כיום יש מעין סלנג או ניב מסוים שלפיו כל הקבוצה מדברת. בתור בעלי עסקים, השאיפה שלכם היא לאתר את השפה הנכונה: השפה שהלקוחות שלכם מבינים בקלות, מקבלים ממנה ביטחון ומתחברים אליה, ובעקבות זאת גם למותג.
  • מעצבים לוגו ייחודי ומרשים – לוגו יופיע על כל דבר בעסק שלכם: דפים, עטים, כרטיסי ביקור, דלת המשרד… לכן מאוד חשוב להשקיע בו יותר מכל. מעצבים גרפיים מקפידים לייצר לוגו שמשקף את החזון העסקי שלכם ואת המסרים שאתם רוצים להעביר ללקוחות.
  • מייצרים כרטיס ביקור דיגיטלי שכל לקוח יזכור – מה שבאמת חשוב בכרטיסי ביקור דיגיטליים הוא שיניעו את הלקוחות שלכם להתרשם מכם לטובה, לזכור אתכם היטב וגם להיעזר בכרטיס למטרות המלצה והיכרות עם הקליניקה. הגרפיקאים המוכשרים של WEBSERVICEדואגים לעצב כרטיס ביקור בולט, מיוחד, ופשוט שונה מאחרים.

4 דוגמאות לכרטיס ביקור דיגיטלי

הקליניקה לקוסמטיקה מתקדמת של ריקי פיקל- צפייה בכרטיס
עוצמה נשית מורגשת ביופי שלך – צפייה בכרטיס
5 לסיכום
חשוב שקליניקות קוסמטיקה ישדרו ניקיון, נועם ושלווה ללקוחותיהן, לכן מומלץ שיעצבו כרטיס ביקור דיגיטלי נאה ומרשים. 
הכרטיס האינטראקטיבי של WEBSERVICE מהווה חלק בלתי-נפרד מתהליך המיתוג של הקליניקות, ומסייע ללקוחות להכיר את הקליניקה בקלות, להתאהב בה עוד לפני מפגש פיזי וגם להמליץ עליה לכל המי ומי בקליק אחד בלבד.

טיפים לעסקים

המדריך הוא בשבילכם 🤍

וובסרביס יוצרת ופועלת מתוך הבנה שאם הטיפים והכלים עוזרים לכם להזניק את העסק שלכם במרחב הדיגיטלי, אתם תמשיכו איתנו לאורך זמן ותמליצו עלינו לחברים ולבעלי עסקים נוספים

המדריך שלנו עזר לכם?
נשמח שתשתפו את המדריך!😉

כרטיס ביקור דיגיטלי לקליניקת קוסמטיקה

דף נחיתה לנהגי מוניות

דף נחיתה לנהגי מוניות

נהגי מוניות, בעודכם מחפשים לקוחות בשטח, תנו לאינטרנט לעבוד בשבילכם ולייצר לכם לקוחות נוספים: דף נחיתה מאפשר לאינספור לקוחות פוטנציאליים לגלות אתכם,

קרא עוד »
כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכני ביטוח

כרטיס דיגיטלי לסוכני ביטוח

התחרות הגבוהה הקיימת בקרב חברות ביטוח, סוכני ביטוח, יועצים פיננסים, סוכן נסיעות ועוד מחייבת אותך בקידום ושיווק באמצעי הפרסום השונים. העסק שלכם

קרא עוד »

תוכן עניינים:

הצטרפו אלינו לפייסבוק

שתף: