מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי? ולמה הוא כל כך חשוב לעסקים?

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי? ולמה הוא כל כך חשוב לעסקים?

כרטיס ביקור דיגיטלי מסייע לכל בית עסק "לגעת" בלקוחות פוטנציאליים במהירות הבזק, לעודד אותם להכיר אותו, לפתח כלפיו ביטחון ואמון ובסופו של דבר גם לרכוש ממנו מוצרים ושירותים.

WEBSERVICE מעצבת כרטיסי ביקור מרשימים ומושכים המאגדים את כל המידע אודות בית העסק תחת קורת גג אחת, ומשאירים ללקוחות "טעם של עוד..." המניע אותם לקרוא עוד ובסופו של דבר גם לבצע רכישות.

1 מהו כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כרטיס שלעולם לא מתקמט, ותמיד ניתן להעביר אותו לכל לקוח פוטנציאלי או שותף עסקי תוך שניות. מדובר בלינק שאתם יכולים לשלוח כהודעה או בווטסאפ, לפרסם ברשתות החברתיות, באתרים חיצוניים או בכל פלטפורמה דיגיטלית אחרת.

הכרטיס מאגד את כל המידע אודות בית העסק שלכם בצורה נעימה ומזמינה: לחיצה אחת על כפתור מסייעת ללקוחות לנווט את דרכם לאתר העסק ולדפים העסקיים ברשתות החברתיות, לנווט פיזית לחנות שלכם או לנקודת מכירה, לשלוח לכם הודעה בווטסאפ ואפילו להתקשר לנייד העסקי שלכם.

בזכות זאת, כרטיס הביקור הדיגיטלי מספק ללקוחות נוחות שאין שניה לה, ומומלץ לשלב אותו במערך השיווקי של החברה.

2 מהם היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס שתמיד משכפל את עצמו – דמיינו את התרחיש הבא: לקוח או שותף עסקי מבקש מכם כרטיס ביקור ובדיוק גיליתם שנגמר לכם. איזה תסכול! בניגוד לכרטיס הביקור השגרתי עשוי הקרטון, כרטיס הביקור הדיגיטלי לעולם לא נגמר ותמיד מוכן ומזומן להישלח לכל פלטפורמה חברתית או מכשיר חכם תוך שניות.

כרטיס שלעולם לא יעלה אבק בארנק – בדרך-כלל, כאשר אתם מעבירים כרטיס ביקור עשוי קרטון ללקוח או שותף עסקי, הם יאחסנו אותם בארנק שלהם; המקום השכיח והנשכח ביותר של כרטיסי הביקור. הסיכויים שהלקוח יזכור את כרטיס הביקור בארנק הם קלושים, ועד שייזכר יעבור זמן רב שייפגע בסבירות שלו לבצע רכישה. לעומת זאת, כרטיס ביקור דיגיטלי ממתין ללקוח בסמארטפון שלו, שעמו הוא מבלה את רוב ימיו בכל מקרה. בזכות זאת, לא רק שיזכור את כרטיס הביקור שלכם, אלא יעיין בו בצורה מעמיקה וילמד אודות בית העסק הרבה יותר ממה שהיה לומד מכרטיס ביקור שגרתי.

כרטיס המחבר בין כל העולמות – כרטיס ביקור עשוי קרטון הוא יחסית מקובע וכל שניתן לרשום בו הם את שם העסק, שירותיו ואת פרטי יצירת הקשר. לעומת זאת, כרטיס ביקור דיגיטלי מספק ללקוח גישה לכל המידע הקיים אודות בית העסק: מהטלפון והמייל ליצירת קשר ועד לאתר ולרשתות החברתיות לעיון וללמידה מעמיקה יותר אודות בית העסק. בנוסף, במידה והלקוח מעוניין ליצור קשר עם בית העסק, כל שעליו לעשות הוא ללחוץ על כפתור בכרטיס הביקור הדיגיטלי. על ידי כך, הלקוח נפתר מהצורך לשמור את פרטי בית העסק באנשי הקשר שלו או להזין את מספר הטלפון בנייד, מה שחוסך הרבה זמן ומגדיל את הסיכויים לקבל פניה מהירה.

כרטיס שניתן לפרסם בכל מקום – מאחר ומדובר בלינק, ניתן לפרסם את כרטיס הביקור הדיגיטלי באתר החברה, בדפים העסקיים של הרשתות החברתיות, בווטסאפ, באתרים חיצוניים ובכל פלטפורמה דיגיטלית קיימת. הדבר מסייע להגדיל את החשיפה של העסק ועוזר ללקוחות להכיר את בית העסק מכל כיוון, לפתח כלפיו ביטחון וגם לקנות ממנו בטווח הארוך.

כרטיס שעושה ללקוח חיים קלים – כרטיס הביקור הדיגיטלי מהווה את המפה העסקית בעבור הלקוח שלכם: הוא יכול לנווט אל בית העסק תוך שניות, להתקשר אליו, לקרוא אודותיו ואף לרכוש ממנו והכול בלחיצת כפתור אחת. זוהי נוחות ברמה גבוהה שכל לקוח מעריך, ומעודדת אותו לבצע רכישה מתוך אמון ובלב שלם.

3 לסיכום

WEBSERVICE מתמחה בייצור של כרטיסי ביקור דיגיטליים מרשימים ומקצועיים במיוחד, המאגדים את כל המידע אודות בית העסק תחת קורת גג אחת.

ניתן לשלוח את כרטיסי הביקור הדיגיטליים ללקוחות באופן אישי דרך הודעה או בווטסאפ או לפרסם אותו ברשתו חברתיות ובכל פלטפורמה דיגיטלית קיימת, כדי להגדיל את החשיפה של העסק ולהרשים לקוחות פוטנציאליים.

הכרטיסים הדיגיטליים משאירים בלקוחות "טעם של עוד...", המעודד אותם להמשיך ולגלות עוד על בית העסק ברשת. ככל שהלקוחות מכירים את בית העסק טוב יותר ובצורה נוחה יותר, כך עולים הסיכויים שייבחרו בו ראשון ובעיניים עצומות.

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי? ולמה הוא כל כך חשוב לעסקים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו לפייסבוק - בניית אתרים ברמה אחרת שם תוכלו להתרשם ממגוון שירותים נוספים שאנחנו מספקים

עשוי לעניין אותך

יצירת חתימה במייל

חתימה דיגיטלית למייל

קצת לפני נסביר למה כעסק חשוב ואפילו מומלץ ליצור חתימה במייל  מה  מכיל חתימה דיגיטלית? חתימה בתחתית המייל מכיל טקסט, כגון פרטי

קרא עוד »
כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכני ביטוח

כרטיס דיגיטלי לסוכני ביטוח

התחרות הגבוהה הקיימת בקרב חברות ביטוח, סוכני ביטוח, יועצים פיננסים, סוכן נסיעות ועוד מחייבת אותך בקידום ושיווק באמצעי הפרסום השונים. העסק שלכם

קרא עוד »
למה חשוב אתר תדמית?

למה חשוב אתר תדמית?

אתר תדמית הינו ללא ספק הכלי השיווקי החשוב מאוד למיתוג של כל חברה כיום. הדבר הראשון שאנחנו עושים על מנת לברר מידע

קרא עוד »