כרטיס ביקור דיגיטלי לקליניקת קוסמטיקה

כרטיס ביקור דיגיטלי לקליניקת קוסמטיקה

עולם הקוסמטיקה והאסתטיקה הוא תחום שבו המלצות רבות עוברות מפה לאוזן. 

הדרך הטובה ביותר להרשים את המשפחה והחברים של הלקוחות שלכם, היא באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי ומעוצב היטב הממחיש את הניקיון, המסירות והדקדקנות שאתם משקיעים בהם.

1 כרטיס ביקור דיגיטלי לקליניקת קוסמטיקה

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כרטיס שבוודאות לא יעלה אבק בארנק או ילד לאיבוד, משום שהוא נשלח ללקוחות הפוטנציאליים שלכם דרך הסמארטפון. אנשים שונים יכולים להציץ בכרטיס בקלות ולשלוח אותו באמצעות לינק לכל איש שירצו.

כרטיס הביקור מהווה את הרושם הראשון שאתם משדרים ללקוחות, לכן כרטיס מעוצב ואינטראקטיבי, המאפשר ללקוחות שלכם לגשת לאתר שלכם, לקרוא אודותיכם ולנווט לכתובת שלכם בלחיצת כפתור, ירשים אותם לטובה ויעודד אותם לפנות דווקא אליכם, גם על פני המתחרים שלכם.

2 היתרונות של כרטיס הביקור הדיגיטלי

כרטיס הביקור הדיגיטלי מאפשר לקליניקה שלכם "לגעת" באינספור אנשים תוך דקות: לשלוח לעובדים, לחברים ולבני המשפחה שלכם את הכרטיס בקליק אחד, ולהעביר אותו ללקוחות ממליצים שיוכלו להיות "שגרירים" עבורכם, עם תיק עבודות מן המוכן.

ניתן לפרסם את כרטיס הביקור הדיגיטלי ברשתות החברתיות, ולשלוח אותו לכל מייל או סמארטפון בעולם תוך שניות. הוא מספק ללקוחות שלכם נוחות שאין שניה לה: יכולת לנווט אליכם ברגע, להתקשר אליכם בלי לחפש אתכם באנשי הקשר וללמוד על הקליניקה עוד לפני שפנו אליכם.

הפתרון המושלם של WEBSERVICE אף מעניק לכם יתרון בפגישות נטוורקינג, ומאפשר לכם לשלוח את הכרטיס שלכם לבעלי עסקים בחדר תוך שניות. אנשי העסקים השונים יוכלו להכיר את הקליניקה שלכם מקרוב, וגם להעביר את הפרטים שלכם בקלות למטרות המלצה.

3 מה זה בעצם מיתוג לקליניקת קוסמטיקה?

מיתוג הוא הרבה יותר מ"לוגו": הוא מסייע לבנות שפה, ויזואליות ושילוב של צבעים שמושכים את קהל היעד שלכם כמו דבורה לפרח. אתם יכולים למתג כל מוצר דומם שרק תוכלו לחשוב עליו, כאשר השאיפה היא שהמיתוג יגרום ללקוחות שלכם לשים לב, להעריך אתכם יותר ובזכות זאת, לבחור בכם על פני יתר הקליניקות בשטח.

  • בונים שפה שהלקוח מכיר ואוהב – לכל קהילה כיום יש מעין סלנג או ניב מסוים שלפיו כל הקבוצה מדברת. בתור בעלי עסקים, השאיפה שלכם היא לאתר את השפה הנכונה: השפה שהלקוחות שלכם מבינים בקלות, מקבלים ממנה ביטחון ומתחברים אליה, ובעקבות זאת גם למותג.
  • מעצבים לוגו ייחודי ומרשים – לוגו יופיע על כל דבר בעסק שלכם: דפים, עטים, כרטיסי ביקור, דלת המשרד… לכן מאוד חשוב להשקיע בו יותר מכל.
    מעצבים גרפיים מקפידים לייצר לוגו שמשקף את החזון העסקי שלכם ואת המסרים שאתם רוצים להעביר ללקוחות.
  • מייצרים כרטיס ביקור דיגיטלי שכל לקוח יזכור – מה שבאמת חשוב בכרטיסי ביקור דיגיטליים הוא שיניעו את הלקוחות שלכם להתרשם מכם לטובה, לזכור אתכם היטב וגם להיעזר בכרטיס למטרות המלצה והיכרות עם הקליניקה. הגרפיקאים המוכשרים של WEBSERVICEדואגים לעצב כרטיס ביקור בולט, מיוחד, ופשוט שונה מאחרים.

4 דוגמאות לכרטיס ביקור דיגיטלי

הקליניקה לקוסמטיקה מתקדמת של ריקי פיקל- צפייה בכרטיס

עוצמה נשית מורגשת ביופי שלך – צפייה בכרטיס

5 לסיכום

חשוב שקליניקות קוסמטיקה ישדרו ניקיון, נועם ושלווה ללקוחותיהן, לכן מומלץ שיעצבו כרטיס ביקור דיגיטלי נאה ומרשים. 

הכרטיס האינטראקטיבי של WEBSERVICE מהווה חלק בלתי-נפרד מתהליך המיתוג של הקליניקות, ומסייע ללקוחות להכיר את הקליניקה בקלות, להתאהב בה עוד לפני מפגש פיזי וגם להמליץ עליה לכל המי ומי בקליק אחד בלבד.

עדין אין לכם כרטיס ביקור דיגיטלי, מעוניינים בפרטים נוספים?  לחצו כאן

מוזמנים לבקר באתר הראשי שלנו – WEBSERVICE – בניית אתרים ברמה אחרת שם תוכלו להתרשם ממגוון שירותים נוספים שאנחנו מספקים דף נחיתה | בניית אתר תדמית | קליק צ'אט | כרטיס ביקור דיגיטלי ועוד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עשוי לעניין אותך

כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכני ביטוח

כרטיס דיגיטלי לסוכני ביטוח

התחרות הגבוהה הקיימת בקרב חברות ביטוח, סוכני ביטוח, יועצים פיננסים, סוכן נסיעות ועוד מחייבת אותך בקידום ושיווק באמצעי הפרסום השונים. העסק שלכם

קרא עוד »
למה חשוב אתר תדמית?

למה חשוב אתר תדמית?

אתר תדמית הינו ללא ספק הכלי השיווקי החשוב מאוד למיתוג של כל חברה כיום. הדבר הראשון שאנחנו עושים על מנת לברר מידע

קרא עוד »